Specialised food

  1. Sugars and sweeteners
  2. Rice and seeds
  3. Pulses
  4. Pasta and dough
  5. Tinned fruit and vegetables
  6. Gazpacho, stocks, soups and purées
  7. Flours and prepared dishes
  8. Plant-based cream, margarine and cheese
  9. Sauces
  10. Snacks and appetizers
  11. Vegetable pâtés and hummus
  12. Seaweed
  13. Oils and vinegar
  14. Ready made and processed dishes
  15. Salt and spices
  16. Desserts and yogurts
  17. Dried fruit
Language
Help

10 products

DUKAN Precooked Konjac pearls bag 225 g
3,25
(14,44 € / Kg)

DUKAN Precooked Konjac pearls bag 225 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,63 €
2 units cost 4,88 €(10,83 € / Kg)
DUKAN Konjac pearls packet 100 g
3,95
(39,50 € / Kg)

DUKAN Konjac pearls packet 100 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,98 €
2 units cost 5,93 €(29,63 € / Kg)
CLEARSPRING Organic apple and mango purée 2-pack containers 100 g
2,75
(12,67 € / Kg)
DEAR NATURE Fiisk pea protein in olive oil 3-pack 210 g
3,99
(19 € / Kg)

DEAR NATURE Fiisk pea protein in olive oil 3-pack 210 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,66 €
3 units cost 7,98 €(12,67 € / Kg)
DEAR NATURE Fiisk pea protein in tomato sauce 3-pack 210 g
3,99
(19 € / Kg)

DEAR NATURE Fiisk pea protein in tomato sauce 3-pack 210 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,66 €
3 units cost 7,98 €(12,67 € / Kg)
DEAR NATURE Fiisk Asian Fusion pea protein 3-pack 210 g
3,99
(19 € / Kg)

DEAR NATURE Fiisk Asian Fusion pea protein 3-pack 210 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,66 €
3 units cost 7,98 €(12,67 € / Kg)
DEAR NATURE Fiisk pea protein in water 3-pack 210 g
3,99
(19 € / Kg)

DEAR NATURE Fiisk pea protein in water 3-pack 210 g

3for2
When you buy 3, each unit costs . 2,66 €
3 units cost 7,98 €(12,67 € / Kg)
DUKAN low fat oat bran pretzels with chocolate container 100 g
2,75
(27,50 € / Kg)

DUKAN low fat oat bran pretzels with chocolate container 100 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,38 €
2 units cost 4,13 €(20,63 € / Kg)
CLEARSPRING Organic oat cakes case 221 g
4,89
(22,13 € / Kg)
CLEARSPRING Organic apple vinegar bottle 250 l
7,95
(0,03 € / Litre)

Speak now…