Sports bars and snacks

  1. Proteins and amino acids
  2. Energy and isotonic
  3. Fat burners and metabolism accelerators
  4. Muscle mass and carbohydrates
  5. Sports bars and snacks
Language
Help

26 products

BIOTECHUSA Oat and cranberry bars container 70 g
1,90
(27,14 € / Kg)
NUTRISPORT Control Day yogurt flavour bar with proteins, fiber and L-Carnitine each 44 g gluten-free and no palm oil
1,79
(40,68 € / Kg)

NUTRISPORT Control Day yogurt flavour bar with proteins, fiber and L-Carnitine each 44 g gluten-free and no palm oil

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,90 €
2 units cost 2,69 €(30,51 € / Kg)
NUTRISPORT banana flavour protein bar, gluten-free and no palm oil container 44 g
2,05
(46,59 € / Kg)

NUTRISPORT banana flavour protein bar, gluten-free and no palm oil container 44 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,03 €
2 units cost 3,08 €(34,94 € / Kg)
NUTRISPORT biscuit and chocolate flavour protein bar, gluten-free and no palm oil container 44 g
2,05
(46,59 € / Kg)

NUTRISPORT biscuit and chocolate flavour protein bar, gluten-free and no palm oil container 44 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,03 €
2 units cost 3,08 €(34,94 € / Kg)
NUTRISPORT Brownie flavour protein bar, low in carbohydrates container 60 g
2,40
(40 € / Kg)

NUTRISPORT Brownie flavour protein bar, low in carbohydrates container 60 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,20 €
2 units cost 3,60 €(30 € / Kg)
NUTRISPORT vanilla and cookies flavour protein bar, gluten-free and no palm oil container 44 g
2,05
(46,59 € / Kg)

NUTRISPORT vanilla and cookies flavour protein bar, gluten-free and no palm oil container 44 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,03 €
2 units cost 3,08 €(34,94 € / Kg)
NUTRISPORT double chocolate flavour protein bar, gluten-free and no palm oil container 44 g
2,05
(46,59 € / Kg)

NUTRISPORT double chocolate flavour protein bar, gluten-free and no palm oil container 44 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,03 €
2 units cost 3,08 €(34,94 € / Kg)
NUTRISPORT coconut flavour protein bar, gluten-free and no palm oil container 44 g
2,05
(46,59 € / Kg)

NUTRISPORT coconut flavour protein bar, gluten-free and no palm oil container 44 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,03 €
2 units cost 3,08 €(34,94 € / Kg)
NUTRISPORT protein bar with white chocolate and red berries, gluten-free and no palm oil container 44 g
2,05
(46,59 € / Kg)

NUTRISPORT protein bar with white chocolate and red berries, gluten-free and no palm oil container 44 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,03 €
2 units cost 3,08 €(34,94 € / Kg)
NUTRISPORT Control Day cookies and cream flavour bar with proteins, fibre and L-carnitine each 44 g sin gluten y reducido en azúcares
1,79
(40,68 € / Kg)
NUTRISPORT gluten-free chocolate energy bar container 49 g
1,85
(1,57 € / Kg)

NUTRISPORT gluten-free chocolate energy bar container 49 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,93 €
2 units cost 2,78 €(1,18 € / Kg)
NUTRISPORT strawberry and banana flavour energy bar, gluten-free each 49 g
1,85
(37,76 € / Kg)

NUTRISPORT strawberry and banana flavour energy bar, gluten-free each 49 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,93 €
2 units cost 2,78 €(28,32 € / Kg)
NUTRISPORT Control Day barrita con sabor a yogurt y manzana con proteínas, fibra y L-Carnitina each 44 g sin gluten y reducido en azúcares
1,79
(40,68 € / Kg)
NUTRISPORT cinnamon roll flavour energy bar, gluten-free each 49 g
1,85
(37,76 € / Kg)

NUTRISPORT cinnamon roll flavour energy bar, gluten-free each 49 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 0,93 €
2 units cost 2,78 €(28,32 € / Kg)
NUTRISPORT cookies & cream flavour low carbohydrate protein bar container 60 g
2,40
(40 € / Kg)

NUTRISPORT cookies & cream flavour low carbohydrate protein bar container 60 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,20 €
2 units cost 3,60 €(30 € / Kg)
NUTRISPORT low carbohydrate protein bar coconut flavour each 60 g
2,40
(40 € / Kg)

NUTRISPORT low carbohydrate protein bar coconut flavour each 60 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,20 €
2 units cost 3,60 €(30 € / Kg)
BAREBELLS Protein bar cookies & cream flavour no added sugar container 55 g
2,59
(47,09 € / Kg)

BAREBELLS Protein bar cookies & cream flavour no added sugar container 55 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,30 €
2 units cost 3,89 €(35,32 € / Kg)
BAREBELLS protein bar with caramel and chocolate no added sugar container 55 g
2,59
(47,09 € / Kg)

BAREBELLS protein bar with caramel and chocolate no added sugar container 55 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,30 €
2 units cost 3,89 €(35,32 € / Kg)
BAREBELLS protein bar coconut and chocolate flavour no added sugar container 55 g
2,59
(47,09 € / Kg)

BAREBELLS protein bar coconut and chocolate flavour no added sugar container 55 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,30 €
2 units cost 3,89 €(35,32 € / Kg)
BAREBELLS Protein bar salted peanut flavour with no added sugar container 55 g
2,59
(47,09 € / Kg)

BAREBELLS Protein bar salted peanut flavour with no added sugar container 55 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,30 €
2 units cost 3,89 €(35,32 € / Kg)
BAREBELLS protein bar with white chocolate and almonds container 55 g
2,59
(47,09 € / Kg)

BAREBELLS protein bar with white chocolate and almonds container 55 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,30 €
2 units cost 3,89 €(35,32 € / Kg)
BAREBELLS Protein bar caramel and cashew flavour no added sugar container 55 g
2,59
(47,09 € / Kg)

BAREBELLS Protein bar caramel and cashew flavour no added sugar container 55 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,30 €
2 units cost 3,89 €(35,32 € / Kg)
BAREBELLS Protein bar salted peanut flavour with no added sugar container 55 g
2,64
(48 € / Kg)

BAREBELLS Protein bar salted peanut flavour with no added sugar container 55 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,32 €
2 units cost 3,96 €(36 € / Kg)
BAREBELLS peanut and caramel protein bar container 55 g
2,59
(47,09 € / Kg)

BAREBELLS peanut and caramel protein bar container 55 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 1,30 €
2 units cost 3,89 €(35,32 € / Kg)

Speak now…