Breakfast, sweets and bread

Language
Help

3.702 products

MONTES LARA individually wrapped supreme magdalena cakes 8-pack bag 480 g
4,39
(9,15 € / Kg)
MONTES LARA magdalena cakes with pine nuts 6 bowls container 280 g
3,85
(13,75 € / Kg)
MONTES LARA bolena magdalena cakes bag 600 g
4,99
(8,32 € / Kg)
MONTES LARA rustic magdalena cakes packet 250 g
2,45
(9,80 € / Kg)
MONTES LARA muffins with chocolate chips packet 450 g
4,95
(11 € / Kg)
THE RUSTIK BAKERY mini magdalena cakes with chocolate chips and sourdough bag 190 g
3,15
(16,58 € / Kg)
THE RUSTIK BAKERY mini yogurt magdalena cakes with sourdough bag 190 g
3,18
(16,74 € / Kg)
BONNE MAMAN madeleines with fresh butter container 175 g
3,69
(21,09 € / Kg)
BONNE MAMAN Milk chocolate magdalena cake 7-pack container 210 g
3,99
(19 € / Kg)
ST MICHEL individually wrapped chocolate chip magdalena cakes 10-pack bag 250 g
3,29
(13,16 € / Kg)
ST MICHEL individually wrapped magdalena cakes 10-pack bag 250 g
3,29
(13,16 € / Kg)
ST MICHEL Chocolate filled magdalena cakes in pack of 2 bag 240 g
3,59
(14,96 € / Kg)
CLAVER magdalena cakes 12 batteries bag 380 g
4,45
(11,71 € / Kg)
LA GRANJA traditional original magdalena cakes bag 315 g
2,99
(9,49 € / Kg)
LA GRANJA mini chocolate and choco-chip magdalena cakes bag 250 g
3,29
(13,16 € / Kg)
LA GRANJA mini yoghurt and choco-chip magdalena cakes bag 250 g
3,19
(12,76 € / Kg)
LA GRANJA Alemany honey magdalena cakes with propolis bag 315 g
2,95
(9,37 € / Kg)
MENAL chocolate chip magdalena cakes container 400 g
4
(10 € / Kg)
MENAL classic magdalena cakes container 400 g
4
(10 € / Kg)
CODAN lactose-free magdalena cakes with 0% added sugar bag 350 g
2,99
(8,54 € / Kg)
ROMO Lactose-free artisan magdalena cakes container 400 g
3,75
(9,38 € / Kg)
ROMO wholegrain magdalena cakes with brown cane sugar bag 240 g
3,20
(13,33 € / Kg)
LA MALLORQUINA mantecada sponge cakes from Astorga box 300 g
6,25
(20,83 € / Kg)
APAI magdalena cakes with olive oil bag 325 g
4,25
(13,08 € / Kg)

APAI magdalena cakes with olive oil bag 325 g

2nd-50%
When you buy 2, each unit costs 2nd. 2,13 €
2 units cost 6,38 €(9,81 € / Kg)

Speak now…